Stranice: [1] 2   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Mamac za Deveriku.  (Pročitano 9429 puta)
savskivuk
Prijatelj foruma
*
Van mreže Van mreže

Zamaraj!

« poslato: 20 Mart, 2012, 19:01:20 »

Sta koristite kao mamac za lov Deverike.Ja sam najbolje prolazio na secerac a vi?
Sačuvana
Detelinarac
Prijatelj foruma
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 20 Mart, 2012, 19:18:04 »

Po meni zavisi od doba godine, da sad ne duzim ja sam
najbolje prolazio na hlebnu ruzu.
Sačuvana

Ja sam Goran iz N. Sada ribolov je nacin mog zivota. Volim prirodu mir i sve svoje slobodno vreme provodim ako ne u ribolovu onda setajuci pored Dunava. Nisam od onih koji moraju da ulove bilo sta vec sam sretan sto sam uzivao pored vode. Pozdrav svima i nek je bistro.
Denis
Prijatelj foruma
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: 22 Mart, 2012, 03:11:20 »

najbolji mamac za deveriku su zivi mamci,dakle Glista na prvom mestu i Crv,ova dva mamca su jako efikasna za lov deverike,ja sam zaludjenik u pecanju deverike i najbolje je dobijam na glistu,sad zavisno od terene gde pecas mogu da te dave grgeci-pesevi-cverglani i drugo ali kad deverika dodje selektovao si sigurno komad od 500gr pa na gore nema promasaja..bistro nadam se da sam pomogao koliko sam mogao ako te zanima nesto opsirnije samo pitaj..pozzz
Sačuvana
Ribolov i Nautika
« Odgovor #2 poslato: 22 Mart, 2012, 03:11:20 »

Sačuvana
Jeronimo
Urednik
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: 22 Mart, 2012, 11:05:39 »

Mene interesuje koju hranu koristis da bi ti bas deverika dosla, jel pravis neku kombinaciju kucne izrade (ako pravis podeli sa nama  Cheesy) ili kupovna?
Sačuvana
Denis
Prijatelj foruma
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4 poslato: 23 Mart, 2012, 01:21:10 »

ja uzimam kupovnu hranu sad neznam kako se tacno zovem zabranjena reč joj,videcu sutra pa cu objaviti,uglavnom ide ta hrana dve vrste hrane po 1kg zatim 4 kg zemlje i jedna manja kesa arome od karamele,koje nema nigde tesko se nabavlja ali i bez nje moze...ili uzimam GICA MIX veliko pakovanje od 2.5kg za deveriku odlican je i on..isto se mesa sa zemljom i zbog mase i zbog boljeg ostajanja na dnu....uglavnom to su moja top 2 primame za deveriku trenutno,ma da sam cuo da jos jedna domaca firma zove se nesto GOLD pravi strava hranu za deveriku,javicu ako je nadjem..poz nadam se da sam pomogao ako treba jos nesto pitaj slobodno 
Sačuvana
otrov
Prijatelj foruma
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #5 poslato: 23 Mart, 2012, 01:22:21 »

Ako nekog interesuje deverika pitajte kolegu denisa,samo deverika i nista sem deverike
Sačuvana

Ima velike sirotinje medju nasom decom,kojoj,sem para,roditelji nisu nista mogli dati.......
Jeronimo
Urednik
Van mreže Van mreže

« Odgovor #6 poslato: 23 Mart, 2012, 10:40:17 »

Ja sam bas Gica mix uzeo da probam, drago mi je da cujem da se dobro pokazala. Kazi mi dolazi li na Gica mix jos nesto sem deverike?
Mislim na karasa, bodorku...I stavljas li glsiste i crvice u prihranu?
Sačuvana
Denis
Prijatelj foruma
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #7 poslato: 23 Mart, 2012, 14:39:35 »

ne jos nestavljam zive mamce do kraja aprila jos nejede ona tako halapljivo,ni kukuruz nemoj slucajno da ubacujes u tu hranu,da na to dolaze i babuska lepa i bodorka,imas moje slike babuski u galeriji ulova bele ribe odmah prve slike to je sve pecano na gicin mix,kao sto kaze kolega kod mene samo deverika a ovo sto dodje pride druga riba to je bonus..hehehe
Sačuvana
goran_požega
Član
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #8 poslato: 23 Mart, 2012, 18:29:03 »

Ja sam bas Gica mix uzeo da probam, drago mi je da cujem da se dobro pokazala. Kazi mi dolazi li na Gica mix jos nesto sem deverike?
Mislim na karasa, bodorku...I stavljas li glsiste i crvice u prihranu?

Najviše bodorka jer je Gica mix čista prekrupa sa dodatkom golubijeg izmeta Grin Bacanje para,provereno 100%,Gica je u komšiluku ( Arilje-Požega 13km) Cool
Sačuvana
Denis
Prijatelj foruma
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: 26 Mart, 2012, 22:38:59 »

znam kolega ali,gica jednima daje jednu hranu,a drugima drugu tako da neznam sta je to sa njegovom hranom kod nas je ok
Sačuvana
BISTRO N.P.
Zaslužan član
Van mreže Van mreže

« Odgovor #10 poslato: 27 Mart, 2012, 15:47:39 »

Meni je prosle sezone odlicne rezultate davala bas ta Gicina hrana za deveriku,a na tim mestima gde pecam ima dosta i bodorke,ali skoro uvek se javljala samo deverika (na moju srecu),tako da kod mene ta hrana ima veliki plus...
Sačuvana

Pozdrav iz Novog Pazara ja sam Kemal,pecanje i priroda su mi smisao zivota,pozdrav kolegama i neka je BISTRO...
goran_požega
Član
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #11 poslato: 28 Mart, 2012, 07:46:05 »

Bolje ako je tako. Kod nas njegova hrana i nije na ceni,uglavnom Milo,Van der ende i Sen sans koji je i najskuplji.
Sačuvana
Denis
Prijatelj foruma
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #12 poslato: 28 Mart, 2012, 15:32:06 »

pa znas kako kolega sve su to izreklamirane firme ti belgijanci i nemci samo da nije srpsko,nemoze tako mora sve da se proba,ako vec hoces skuplju hranu a tesko da ces je naci negde ako nisi takmicar,trazi prestige hranu i aromu pa ces videti koje je to ludilo za svu belu riba nikad neces vise drugu uzeti,ja kazem samo da ta gicina kao i sve ostale daje rezultate zavisno gde se peca i kako se zamesa...poz
Sačuvana
Jeronimo
Urednik
Van mreže Van mreže

« Odgovor #13 poslato: 02 April, 2012, 09:28:06 »

Kazi mi gde mogu da nadjem tu prestige hranu, ako je ima kod nas?
Sačuvana
miki357
Zaslužan član
Van mreže Van mreže

Pecanje i priroda daju čoveku volju da preživi

« Odgovor #14 poslato: 02 April, 2012, 10:34:10 »

Da moze i milova hrana ,ali najbolje rezultate daje heldorado ili kucni miks  sa kucnom aromom karamele
Sačuvana
Ribolov i Nautika

Sačuvana
Stranice: [1] 2   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na:  

List Ribolov Vas Baner Vas Baner Ulovi trofej Vas Baner