Stranice: [1] 2 3   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Na koje sve mamce mozemo upecati SARANA???  (Pročitano 7890 puta)
otrov
Prijatelj foruma
*
Van mreže Van mreže

« poslato: 18 Februar, 2012, 01:43:59 »

Interesuje me na koje ste mamce vi lovili sarane?,i kakve ste rezultate imali?
Sačuvana

Ima velike sirotinje medju nasom decom,kojoj,sem para,roditelji nisu nista mogli dati.......
otrov
Prijatelj foruma
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 18 Februar, 2012, 01:59:46 »

Interesuje me za ribolov na rekama npr Dunav,Tisa,Sava a i za jezera Wink
Sačuvana

Ima velike sirotinje medju nasom decom,kojoj,sem para,roditelji nisu nista mogli dati.......
Detelinarac
Prijatelj foruma
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: 26 Februar, 2012, 11:33:05 »

Pa to zavisi i od godisnjeg doba s proleca oce jacu hranu zelenu glistu crve
sve sto ima proteine jer jepreko zime postio, isto to vazi i za jesen kad se tovi
za zimu i jos kukuruz  koji ga goji,leti skida skoljkice sa panjeva a vatan je i na
mesni narezak.Toliko od mene nadam se da ce ti biti od pomoci
Sačuvana

Ja sam Goran iz N. Sada ribolov je nacin mog zivota. Volim prirodu mir i sve svoje slobodno vreme provodim ako ne u ribolovu onda setajuci pored Dunava. Nisam od onih koji moraju da ulove bilo sta vec sam sretan sto sam uzivao pored vode. Pozdrav svima i nek je bistro.
Ribolov i Nautika
« Odgovor #2 poslato: 26 Februar, 2012, 11:33:05 »

Sačuvana
PecarosSrbija
Član
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: 26 Februar, 2012, 21:54:59 »

E sad kad jede i akd ima ribe npr.dok na Mrtvoj Tisi tu kod ans nivu vukli mrezu na stiropor su ljudi hvatali  Roll Eyes mada nikad nisam to probao,ali jako je zavisno od vode na cega dolazi Cheesy
Sačuvana
otrov
Prijatelj foruma
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #4 poslato: 27 Februar, 2012, 00:00:15 »

Na mesni narezak e ovo prvi put cujem,sta znam ponekad poludi znam da glistu voli ponekad ali za mesni prvi put cujem,ima cudnu narav to je sigurno
Sačuvana

Denis
Prijatelj foruma
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #5 poslato: 27 Februar, 2012, 01:30:09 »

ja ga pecam na dunavu i tamisu uspesno na (kulju,hleb,glistu i na kuglicu hleba pomesani sa tunjevinom)ovo sa tunjevinom koristim pomesano sa hlebom i za hranilicu,neverovatno kako ih privlaci ulje i meso od tune,to sam slucajno saznao jednom prilikom kad mi je ostalo malo tune dok sam jeo na pecanju odem da operem ruke i trebala mi je konzerva za crvice da je operem kad se razlilo ulje i oni ostaci od mesa,vidim bela skace jede poludela i ja probao da pecam na to i eto ispostavilo se solidno za sarana..veliki poz
Sačuvana
otrov
Prijatelj foruma
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #6 poslato: 27 Februar, 2012, 16:08:07 »

Denise a jel ga lovis na kuruz i na kakav,znaci dodje i na tunu al je on svastojed havarija Smiley,hvala.BISTRO
Sačuvana

Denis
Prijatelj foruma
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #7 poslato: 29 Februar, 2012, 00:19:42 »

ne,nepecam ga na kukuruz imas gore u tekstu sam napisao ali opet za kolegu-(kulja,hleb,glista)i ponekad uvaljam kulju ili hleb u tunjevinu pa sjedinim i napravim valjak za udicu..
Sačuvana
miki357
Zaslužan član
Van mreže Van mreže

Pecanje i priroda daju čoveku volju da preživi

« Odgovor #8 poslato: 30 Mart, 2012, 19:48:32 »

iskljucivo pecam na boile  kucne izrade i cukov kukurz aroma jagode veliko zrno  (mamut )  ili na ambarac amura  mada secerac se pokazao par puta kao dobar mamac

Sačuvana
otrov
Prijatelj foruma
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #9 poslato: 30 Mart, 2012, 21:54:29 »

Meni je secerac prvi oprobani i uspesni mamac na koji sam ulovio prvog sarana i uvek ga imam medju ostalim  mamcima.
Sačuvana

Denis
Prijatelj foruma
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #10 poslato: 01 April, 2012, 13:04:05 »

neznam ja nisam imao nesto uspeha na kukuruz ali sam ga hvatao i na njega zavisno od perioda i mesta gde se peca dolazi on na sve...
Sačuvana
Detelinarac
Prijatelj foruma
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #11 poslato: 01 April, 2012, 16:30:14 »

Ni ja nisam vrsni sarandzija ali sve koje sam uhvatio na Dunavu
uhvaceni su na noklu i zelenu glistu.
Sačuvana

Ja sam Goran iz N. Sada ribolov je nacin mog zivota. Volim prirodu mir i sve svoje slobodno vreme provodim ako ne u ribolovu onda setajuci pored Dunava. Nisam od onih koji moraju da ulove bilo sta vec sam sretan sto sam uzivao pored vode. Pozdrav svima i nek je bistro.
otrov
Prijatelj foruma
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #12 poslato: 01 April, 2012, 20:03:19 »

Hoce da napadne na glistu i to bas dobro,valjda mu trebaju proteini pa bi da krka,a na noklu to znam pecao sam ga na nju i dobijao,ma sve bi on njegov meni je katastrofa i svestran
Sačuvana

miki357
Zaslužan član
Van mreže Van mreže

Pecanje i priroda daju čoveku volju da preživi

« Odgovor #13 poslato: 01 April, 2012, 20:43:53 »

Podrzavam  sve kolege jeste saran svastojed a to sto se tice njegovog asortimana na meniju zavrsava jedna boila jer u boilu se mogu stavljati miksevi proteinski vocni itd  sto vise vrsa hrane koju on konzumira to bolja i lovnija boila
Sačuvana
otrov
Prijatelj foruma
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #14 poslato: 01 April, 2012, 22:57:29 »

To je sigurno tacno ali za komercijalu jer se non stop forsiraju boile dok je na otvorenim vodama drugacije,jer se prihranjuje npr kuruzom prekrupom itd na rekama a na jezerima boilama samim tim naviknut je drugacije,moj zakljucak je za reke kukuruz,valjci itd su zakon a za jezera naravno boile.
Sačuvana

Ribolov i Nautika

Sačuvana
Stranice: [1] 2 3   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na:  

List Ribolov Vas Baner Vas Baner Ulovi trofej Vas Baner