Stranice: 1 [2]   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: RUZNO PACE  (Pročitano 2235 puta)
Germina
Aktivan Član
Van mreže Van mreže

Moj rucni rad...

« Odgovor #15 poslato: 31 Januar, 2012, 14:01:16 »

Samo sam ljubitelj starog Ruznog paceta, dok ovaj ugly duckling ne volim, ali ni malo  Sad Svaki se steluje, i nije to to, dok staro ruzno pace je neprevazidjeno, tako jednostavna, a tako lovna varalica Cool
Sačuvana
Vlada95
Aktivan Član
Van mreže Van mreže

« Odgovor #16 poslato: 23 Februar, 2012, 20:47:37 »

Ja imam dvodelno ruzno pace i ono okej je zadovoljan sam kako radii.. Za soma je vrh.. Po meni su ruzni pacici zakon.. Mislim jedne od boljih varalica u grupi... Smiley
Sačuvana

Bistrooo!
macvanski ribolovac
Urednik
Van mreže Van mreže

« Odgovor #17 poslato: 27 Maj, 2012, 13:54:48 »

Evo nesto mojih starih RUZNIH PACICA sa tim natpisom na kljunu,ovi su pravi

Sačuvana

Ribolov i Nautika
« Odgovor #17 poslato: 27 Maj, 2012, 13:54:48 »

Sačuvana
Sale Paulić
Član
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #18 poslato: 06 Jun, 2012, 10:02:28 »

Ni najnovije serije Ugly Duckling voblera nisu za potcenjivanje. Pedantno su i precizno urađeni modeli, u šta sam imao prilike da se uverim na mnogim najnovijim serijama bilo da se radi o jednodelnim ili dvodelnim modelima. Mnogo puta sam razgovarao i sa sadašnjim glavnim menadžerom i direktorom proizvodnje, i prema njihovim rečima dosta ribolovačkih prodavnica u Srbiji i dalje ima u ponudi modele koje je radilo prethodno rukovodstvo i koji su očajnog kvaliteta. Pogotovu što su ih na lageru u fabrici zatekli na hiljade komada nepravilno izrađenih i podešenih. Od najnovijih serija, koje naručujem direktno iz fabrike, nijednom nisam imao potrebe da dodatno štelujem vibraciju, imaju odličan balans i svakako preciznu izradu.
Sačuvana
Ribolov i Nautika

Sačuvana
Stranice: 1 [2]   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na:  

List Ribolov Vas Baner Vas Baner Ulovi trofej Vas Baner